Vítejte v ROZCHOV s.r.o.

Značky

Avicentra

Benessere

Brit

Brit Care

Brit Premium

Calibra

Dog Performance

Chejn

Fitmin

Hračkomls

Kis Kis

Lets Bite

Magnum

Mira mar

Mediterranean natural   

Mlsoun

Ostatní

Perrito

Plaisir

Profine

Pronature

Renske

Simpaty

Wallitzer

Wanpy

Woolf

PET360 BENESSERE - výhradní dovoz

 

Představujeme firmu PET360 a jejich program Benessere.

Náš PROGRAM BENESSERE PET 360 v sobě zrcadlí lásku, péči, respekt, jakožto tři hlavní principy, které napomáhají v plném rozsahu vzájemnému soužití psa s vámi. Při vývoji našich produktů jsme měli na mysli především jedinečnost tohoto vztahu.

Základní filozofií PROGRAMU BENESSERE 360 je spojit v kruhu 360° lásku ke zvířatům, péči ve vyhledávání ingrediencí a produktů s těmi nejlepšími nutričními hodnotami a respekt s ohleduplností k našim čtyřnohým přátelům.

K naplnění této myšlenky byl PROGRAM BENESSERE 360 vyvíjen těmi nejlepšími odborníky na Katedře veterinárního lékařství, v tomto oboru velmi prestižní Vědecké university v Bologni. 

PROGRAM BENESSERE PET 360  -  je kompletní krmný program , který uspokojí potřeby nutriční výživy zvířat ve všech fázích jejich života.

Komplexní nabídku tvoří 3 produktové řady 

 

SALUTE – na zdraví

SALUTE 360  - řada krmiv pro psy se sensibilním zažíváním

FORMA – je kondice

FORMA 360 -  řada krmiv pro všechny fyziologické potřeby psa

s GUSTEM – s chutí

GUSTO 360 -  řada velmi chutných a přirozených krmiv

Produktová řada SALUTE 360

je řada super prémiové ho krmiva pro psy se sensibilním zažíváním. Je výjimečné použitím jediného zdroje živočišných proteinů a jediného zdroje sacharidů, čímž se snižují rizika výskytu  potenciálních alergenů, které mohou být v krmivech přítomny.

Svou výjimečnost získává  také díky složce SYNOX 3D, působící mimo jiné proti volným radikálům a zpomalující proces stárnutí buněk.

Produktová řada FORMA 360

je řada super prémiového krmiva se speciální formulí  PRO VITAL a SYNOX 3D, splňující všechny fyziologické potřeby psa. Dodává zdraví a ochranu organismu s ohledem na jeho velikost a fyzickou kondici.

Produktová řada GUSTO 360

řada chutného a přirozeného prémiového krmiva GUSTO 360 uspokojí i toho nejnáročnějšího psa s ohledem na jeho nutriční potřeby.

Kompletní nabídka firmy PET360

 

Používá se opensource systém OpenCart
ROZCHOV s.r.o. © 2019