Vítejte v ROZCHOV s.r.o.

Značky

Avicentra

Benessere

Brit

Brit Care

Brit Premium

Calibra

Dog Performance

Chejn

Fitmin

Hračkomls

Kis Kis

Lets Bite

Magnum

Mira mar

Mediterranean natural   

Mlsoun

Ostatní

Perrito

Plaisir

Profine

Pronature

Renske

Simpaty

Wallitzer

Wanpy

Woolf

SVAČINKA NA CESTY I PRO BARFOVÁNÍ

Usnadňuje dovolenou, víkendové výlety atd...

Snadno použitelné Renske vaničky jsou kompletní čerstvé masové menu pro psy.

Vzhledem k vysoké kvalitě přírodních surovin a šetrnému způsobu vaření, může být toto krmivo snadno podáváno jako náhrada BARFování.

Do vaniček je plněno za syrova a poté šetrně vařeno pouze v páře. Díky této výrobě si uchová maximum vitamínů a důležitých nutričních hodnot .

Renske čerstvé krmivo obsahuje vždy jako hlavní složku 80% čerstvé maso nebo čerstvé ryby, doplněné zeleninou, hnědou rýží, dýní, nebo (sladkými) bramborami.

Díky tomuto vysokému obsahu čerstvého masa, nebo ryb je tato řada extra chutná, velmi snadno stravitelná a proto je i velmi vhodná pro mlsné jazýčky a citlivé pejsky.

Hypoalergenní

V rámci řady Renske Vers máme také hypoalergenní varianty. Hypoalergenními  rozumíme, že produkt je 100% přirozený. Neobsahuje lepek, obiloviny a všechny živočišné přísady pocházejí z jednoho živočišného zdroje. Tyto varianty Renske Vers mohou být také použity v eliminační stravě. Hypoalergenní: čerstvé kuře, čerstvé jehněčí, čerstvý losos, čerstvé krůtí.

Ostatní varianty jsou také 100% přírodní a neobsahují lepek, skládají se ze dvou proteinových zdrojů :čerstvé krůtí a kachní, čerstvé kachní a králičí a pro štěňátka nabízíme čerstvé kuřecí s jehněčím.

Variace a kombinace

Tato řada čerstvého krmiva je založena na variaci a kombinaci. Věříme, že variace přispívá k zdravému a silnému organismu. Při podávání různých druhů je méně pravděpodobné, že dojde k nesnášenlivosti, nebo alergii na nějaký druh potravy. Navíc různé druhy udrží imunitní systém vzhůru a zabraňují stereotypu. Myslíme si, že psi nemusí každý den jíst stejnou věc, protože ani mi to sami neděláme.

Můžete v podstatě dát pejskovi jinou chuť každý den v týdnu. Vzhledem k snadno stravitelné povaze tohoto krmiva nikdy nezpůsobí problémy. Kromě toho můžete jídla střídat nebo je kombinovat se suchým krmivem. Takže můžete nabídnout Vašemu psovi jiné menu téměř každý den v týdnu a zajistit zdravou změnu ve skladbě krmiva.

Renske Vers jídla jsou vhodná pro psy všech plemen od 9 týdnů. Máme také speciální verzi štěněte, která je vhodná od 2,5 týdnů.

Holandská firma RENSKE byla ve své zemi oceněna za nejlepší výrobek roku, gratulujeme a jsme přesvědčeni že rozhodně právem.

JAKOSTNÍ ZNAKY, KTERÝMI VÝROBKY RENSKE PODPORUJÍ ZDRAVÍ VAŠEHO PSA:

• Výrobek z čerstvého masa.

• Snadné použití doma, na cestách i na dovolené, není nutné uchovávat zmražené.

• Přirozeným zdrojem vápníku.

• Obsahuje glukosamin a chondroitin.

• S lososovým olejem.

• Bez umělých konzervantů, antioxidantů, barviv a dochucovadel.

• Neobsahuje pšeničný lepek.

 • Neobsahuje absolutně žádnou sóju, hovězí maso, vepřové maso, arašídy nebo mléčné výrobky!

 • Neobsahuje žádné masové deriváty.

• Neobsahuje ,,éčka,, (konzervační látky).

• Neobsahuje GMO.

 

Používá se opensource systém OpenCart
ROZCHOV s.r.o. © 2019