Vítejte v ROZCHOV s.r.o.

velkoobchodchovatelskychpotreb.cz

Vítejte v ROZCHOV s.r.o.

Značky

Avicentra

Benessere

Brit

Brit Care

Brit Premium

Calibra

Dog Performance

Chejn

Fitmin

Hračkomls

Kis Kis

Lets Bite

Magnum

Mira Mar

Mediterranean natural   

Mlsoun

Ostatní

Perrito

Plaisir

Profine

Pronature

Renske

Simpaty

Wallitzer

Wanpy

Woolf

Vítejte v ROZCHOV s.r.o.

VYBRALI JSME PRO VÁS

Aktivity

Náš už 23.ročník Šediváčkova longu je úspěšně za námi.

Myslím, že páté místo ve velmi silné konkurenci a obrovské náročnosti závodu, kdy více jak 50% závodníků odstoupilo, je možno považovat za velký úspěch. Například v mé kategorii ze 16 účastníků dokončilo jen 7.Zvláště jsem spokojen se psy, kteří všichni závod odběhli bez úrazu a známek větší únavy.

Nečekal jsem, že dva jedenáctiletí (a jeden devítiletý - ten spřežení vedl) senioři závod bez problémů zvládnou. Dvakrát 60 km a 50 km na bivak v hlubokém sněhu pro ně bylo opravdu náročných.35 km z bivaku do cíle pro ně už byla brnkačka.

Je znát kvalitní těžký trénink. Vyvážená hodnotná strava (Benessere dog Forma adult  ) nám v letošním ročníku hodně pomohly. Tímto bych chtěl poděkovat firmě Rozchov, která nás sponzoruje a podporuje.

Roman Novotný

Velká gratulace! 

KRUŠNOHORSKÝ SPORTOVNÍ KLUB PSÍCH SPŘEŽENÍ VE SPOLUPRÁCI S MĚSTEM ABERTAMY POŘÁDAL VE DNECH 12.-13.1.2019 ZÁVODY PSÍCH SPŘEŽENÍ

Námi sponzorovaný tým Bílá Hatanga v čele s musherem Romanem Novotným se s úspěchem zúčastnil a skončil na krásném třetím medailovém místě v kategorii spřežení 7 a více psů severských plemen.

 

Bohužel pro nepřízeň počasí, které tentokrát bylo opravdu drsné, vám nemůžeme ukázat žádné příliš vydařené foto. Týmu posíláme velkou gratulaci a držíme palce při dalších závodech.

 

 

Sponzorujeme také záchrannou brigádu kynologů Pardubického kraje v zastoupení paní Kláry Hlubocké.

 

V této kategorii nejsou žádné produkty.
Používá se opensource systém OpenCart
ROZCHOV s.r.o. © 2019