Vítejte v ROZCHOV s.r.o.

velkoobchodchovatelskychpotreb.cz

Vítejte v ROZCHOV s.r.o.

Značky

Avicentra

Benessere

Brit

Brit Care

Brit Premium

Calibra

Dog Performance

Chejn

Fitmin

Hračkomls

Kis Kis

Lets Bite

Magnum

Mira Mar

Mediterranean natural   

Mlsoun

Ostatní

Perrito

Plaisir

Profine

Pronature

Renske

Simpaty

Wallitzer

Wanpy

Woolf

Vítejte v ROZCHOV s.r.o.

VYBRALI JSME PRO VÁS

Vánoční stolování s pejskem? Proč ne!

Vánoční stolování s pejskem? Proč ne!

Všechny suroviny musí být co nejčerstvější; koneckonců i my lidé chceme na svém talíři jídlo z co nejčerstvějších potravin. 

Právě díky vysokému podílu čerstvého masa jsou produkty Renske tak chutné, lehce stravitelné, a proto vhodné i pro citlivé psyObsahují  kvalitní proteiny, tuky a mastné kyseliny.  Omega-3 mastné kyseliny mají protizánětlivý účinek a jsou zásadní pro vývoj mozku a nervového systému. Kromě toho podporují psí imunitní systém a udržují v dobré kvalitě srst, kůži a hormonální rovnováhu.

Ovšem výrobky Renske nabízejí ještě jednu přidanou hodnotuHlavní složkou v krmivech je čerstvé maso nebo čerstvé ryby, kombinované se zeleninou, ovocem, bylinami, cennými minerály, vitaminy a stopovými prvky. Dohromady tvoří ideální variace přírodních surovin, vysoce kvalitní a v té nejširší škále. Díky této bohaté a rozmanité nabídce je dokonce možné, aby zvířata jedla s rodinou. 

 Máte k večeři lososa? Dostanou ho i pejsci v podobě krmiva RenskeMohlo by to být pro všechny i zábavné, vyzkoušejte netradiční stolování třeba při nějaké slavnostní příležitosti jako jsou například Vánoční svátky.

 

 

 

NAJDETE ZDE – http://velkoobchodchovatelskychpotreb.cz/vyhradni-dovoz/renske/

ZAKOUPÍTE ZDE – http://rozchov.cz/

V této kategorii nejsou žádné produkty.
Používá se opensource systém OpenCart
ROZCHOV s.r.o. © 2019