Vítejte v ROZCHOV s.r.o.

velkoobchodchovatelskychpotreb.cz

Vítejte v ROZCHOV s.r.o.

Značky

Avicentra

Benessere

Brit

Brit Care

Brit Premium

Calibra

Dog Performance

Chejn

Fitmin

Hračkomls

Kis Kis

Lets Bite

Magnum

Mira Mar

Mediterranean natural   

Mlsoun

Ostatní

Perrito

Plaisir

Profine

Pronature

Renske

Simpaty

Wallitzer

Wanpy

Woolf

Vítejte v ROZCHOV s.r.o.

VYBRALI JSME PRO VÁS

Jak předejít alergiím?

Jak předejít alergiím?

Trápí vašeho psa alergie? Možná zbytečně! Alergie je nepřiměřená reakce imunitního systému na vnější podněty. Nejčastějšími příčinami bývají blechy, roztoči a pyl.

Výzkumy provedené v USA pak ukazují, že kolem pěti procent všech alergií způsobují krmiva a psí pamlsky. Proto vybírejte pečlivě, co svému pejskovi dáte do misky.

Alergie jsou nevyléčitelné, jedná se o celoživotní, chronické onemocnění, které může být dědičné. Mezi nejdůležitější symptomy patří svědění a sekundárně se vyskytující změny kůže. Testy z tamponu, živé půdy, chlupů, kožních stěrů přinesou často rychlé a spolehlivé výsledky, jež identifikují jako viníky alergie blechy, roztoče či pyl, avšak příčinu alergie na krmivo je zpravidla velmi obtížné diagnostikovat. Test na protilátky v krvi ukazují bohužel jen vzácně jednoznačné způsoby léčby. Zřetelně lépe se dosáhne kýženého výsledku pomocí tzv. vylučovací čili eliminační diety.

Pozor na krásné tvary a barvy!

Alergeny mohou obsahovat také psí pamlsky, proto se pečlivě věnujte jejich výběru. Mají být přece za odměnu, nikoli za trest! Zvláště obezřetní buďte k rádoby masovým pamlskům z Asie, mají krásné tvary i barvy a jsou velmi levné. Ale i naprostému laikovi musí být jasné, že takto sušené maso nemůže nikdy vypadat. Vyhýbejte se pamlskům obsahujícím sorbitol (E420) a glycerin (E422). Jedná se o přírodní látky, které jsou v potravinářském a krmivářském průmyslu hojně využívány. Glycerin je dokonce považován za slabě jedovatý. U obou by muselo být zkonzumováno relativně velké množství, aby došlo k projevům nežádoucích účinků. Ačkoli v případě glycerinu buďte velice opatrní i při malých dávkách u psů, jež trpí kvasinkovými infekcemi! A těch bohužel dnes není málo…

Zkuste to bez „éček“

Proč ale raději nesáhnout po kvalitních pamlscích, které „éčka“ neobsahují? I na našem trhu už máte z čeho vybírat. Například německá firma Wallitzer vyrábí prvotřídní pamlsky bez obsahu glycerinu, škrobu a sorbitolu. . Přestože používá při výrobě moderní stroje, považuje se v prvé řadě za řemeslný, a nikoli průmyslový podnik. Zpracovává pouze nejkvalitnější suroviny určené i k lidské spotřebě a klade důraz na šetrné zpracování. Tyto zásady vytvářejí velmi dobrý základ pro dlouhý a intenzivní život vašeho psa.

ZDE NAJDETE – http://velkoobchodchovatelskychpotreb.cz/vyhradni-dovoz/wallitzer/masove-prouzky/

ZDE ZAKOUPÍTE 

V této kategorii nejsou žádné produkty.
Používá se opensource systém OpenCart
ROZCHOV s.r.o. © 2019