Vítejte v ROZCHOV s.r.o.

velkoobchodchovatelskychpotreb.cz

Vítejte v ROZCHOV s.r.o.

Značky

Avicentra

Benessere

Brit

Brit Care

Brit Premium

Calibra

Dog Performance

Chejn

Fitmin

Hračkomls

Kis Kis

Lets Bite

Magnum

Mira Mar

Mediterranean natural   

Mlsoun

Ostatní

Perrito

Plaisir

Profine

Pronature

Renske

Simpaty

Wallitzer

Wanpy

Woolf

Vítejte v ROZCHOV s.r.o.

VYBRALI JSME PRO VÁS

Vůně moře je lákavá i pro pejsky!

Vůně moře je lákavá i pro pejsky!

Každý obyvatel Středomoří by jistě řekl, že ryby představují nejzdravější zdroje bílkovin, a měl by pravdu! V jídelníčku psa zastávají významné místo a mají své nesporné plusy.

 

Ryby obsahují velké množství bílkovin a zároveň jen velmi málo nezdravých tuků. Kupříkladu granule s tuňákem mohou být vhodnou variantou stravy zejména pro jedince s určitou citlivostí na některé složky potravy, třeba kuřecí maso. Použití rybího masa zajišťuje potřebný příjem esenciálních nenasycených mastných kyselin (omega-3, omega-6 a dalších), které jsou zdraví prospěšné. Granule s tuňákemmají navíc pozitivní vliv na léčbu kožních onemocnění, jako jsou lupy, seborea, erytémy a ekzémy, a dále zlepšují strukturu a pevnost psí srsti. Rybí maso bez kostí (například filé) má nedostatek vápníku a fosforu. Maso tučnějších ryb zpravidla obsahuje vitaminy A a D.

Vyberte si výrobce se zodpovědným přístupem

Nabídka krmiv pro psy je v České republice sice pestrá, nicméně výrobci většinou moc nemyslí na původ surovin, jejich kvalitu nebo ekologickou stopu, čímž se podílejí nejen na ničení přírody, ale mnohdy se toto chování podepisuje i na zdraví samotných mazlíčků. Například italská firma Dog Performance používá k výrobě svého superprémiového výběrového krmiva výhradně ryby, které pocházejí z volného chovu.

Nemáme v úmyslu prohlašovat, že Dog Performance je nejlepší krmivo na světě, ale můžeme s tím nejlepším svědomím říct, že se jedná o kvalitní zdroj bílkovin. Z tohoto důvodu se domníváme, že jej stojí za to vyzkoušet. Bez zbytečného vychvalování v superlativech – ten opravdu přesvědčivý důkaz o kvalitě krmiva bude zdravotní stav vašeho psa.

https://youtu.be/5ieEHLXVXzU

NAJDETE ZDE – http://velkoobchodchovatelskychpotreb.cz/vyhradni-dovoz/dog-performance/

ZAKOUPÍTE ZDE – http://rozchov.cz/index.php?route=product/category&path=163_271

 

V této kategorii nejsou žádné produkty.
Používá se opensource systém OpenCart
ROZCHOV s.r.o. © 2019