Vítejte v ROZCHOV s.r.o.

velkoobchodchovatelskychpotreb.cz

Vítejte v ROZCHOV s.r.o.

Značky

Avicentra

Benessere

Brit

Brit Care

Brit Premium

Calibra

Dog Performance

Chejn

Fitmin

Hračkomls

Kis Kis

Lets Bite

Magnum

Mira Mar

Mediterranean natural   

Mlsoun

Ostatní

Perrito

Plaisir

Profine

Pronature

Renske

Simpaty

Wallitzer

Wanpy

Woolf

Vítejte v ROZCHOV s.r.o.

VYBRALI JSME PRO VÁS

Valentýnský dárek v psích barvách.

Valentýnský dárek v psích barvách.

Darujte něco co opravdu ocení.  Blíží se  valentýnský svátek a vy možná přemýšlíte, čím udělat radost svému pejskovi. Pokud vás napadlo darovat třeba hračku, myslete při výběru také na to, že psi to vidí trochu jinak.

Pes nerozlišuje jednotlivé barvy, pouze rozezná dvě velké kombinace barev. On totiž nerozezná  žlutou barvu od zelené, ale rozezná první skupinu barev od druhé. Zjednodušeně řečeno, pes vidí dvoubarevně.

Pes vnímá kombinaci

zelená žlutá   – oranžová – červená  jako jednu barvu,                          modrá – fialová  jako druhou barvu.

Obojí dokáže odlišit od černobílého obrazu, ale jednotlivé barvy uvnitř těchto skupin nerozlišuje. Pes vidí zhruba stejně, jako člověk s daltonismem (červeno-zelenou barvoslepostí). Červená  a zelená se mu jeví jako stejná nebo velmi podobná barva, žlutou a modrou rozliší bez obtíží.

Oproti nám vidí pes rozmazaně. Jako krátkozraký člověk se čtyřmi dioptriemi na každém oku. Přesto dokáže lépe rozeznat pohyb, nebo světlo – vychází to z jeho genetické výbavy lovce. V noci vyhrává psí zrak naopak na celé čáře před naším. Dokáže využít sebemenšího osvětlení k tomu, aby se ve tmě dobře orientoval. Na jeho vnímání barev myslete hlavně při volbě hraček. Vyberte raději fialovou nebo modrou, lépe ji od zelené trávy odliší. Pořídíte-li mu hračku červenou nebo žlutou, v trávě se mu bude špatně hledat.

Pokud budete chtít obdarovat pejska něčím na zub, pamatujte že, barevné pamlsky se zvláštními tvary jsou lákadlem spíše pro páníčky. Pes vybírá čichem a ten má naopak vyvinutý mnohem lépe než člověk.

Barva nemá pro psa žádný význam při výběru a přitažlivosti potravy. Do některých sušených mas se přidávají škodlivá barviva, aby imitovala  barvu  syrového masa. Kousky sušeného masa mají tmavší barvu , přirozenou a jemnou, masitou vůni po surovině . Čistě přírodní neupravované maso sušením na povrchu ztmavne, což je dáno vysušením zbytků krve v surovině, která obsahuje hemoglobin . Ten má v suchém stavu černou barvu. Ani měkkým pamlskem mu dobrou  službu neprokážete.

Sušené maso bez škodlivých změkčovadel je vždy tvrdší, což je velmi příznivé pro odstraňování zubního plaku. Kousáním také pejsek posiluje dásně.

Pro menší plemena psů, nebo seniory s horšími zuby, je lepší sušené maso namočit do teplé vody, či vývaru. Po nasáknutí se pejskům snadněji rozkoušou a jeho hmotnost se částečně přiblíží k syrovému masu.

JESTLIŽE UŽ VÍTE ČÍM UDĚLAT OPRAVDU RADOST, PŘEJEME VÁM A VAŠÍM MILÁČKŮM KRÁSNÉHO VALENTÝNA. NÁŠ TYP PRO VÁS

„Pes je jediné stvoření na světě, které vás miluje víc než sebe.“ (Josch Billings)

ZDE NAJDETE – http://velkoobchodchovatelskychpotreb.cz/vyhradni-dovoz/wallitzer/masove-prouzky/

ZDE ZAKOUPÍTE

V této kategorii nejsou žádné produkty.
Používá se opensource systém OpenCart
ROZCHOV s.r.o. © 2019