Vítejte v ROZCHOV s.r.o.

velkoobchodchovatelskychpotreb.cz

Vítejte v ROZCHOV s.r.o.

Značky

Avicentra

Benessere

Brit

Brit Care

Brit Premium

Calibra

Dog Performance

Chejn

Fitmin

Hračkomls

Kis Kis

Lets Bite

Magnum

Mira Mar

Mediterranean natural   

Mlsoun

Ostatní

Perrito

Plaisir

Profine

Pronature

Renske

Simpaty

Wallitzer

Wanpy

Woolf

Vítejte v ROZCHOV s.r.o.

VYBRALI JSME PRO VÁS

Rádi byste zpomalili stárnutí svých pejsků?

Rádi byste zpomalili stárnutí svých pejsků?

Průměrný věk psů se liší většinou podle velikosti plemene. Často platí, čím menší pejsek, tím vyššího věku se dožívá, ale ne vždy tomu tak je.  

Záleží na mnoha faktorech – od genetických dispozic až po zdravou životosprávu. Nakonec však stejně nejvíce záleží na vaší lásce a péči, kterou svému pejskovi dáte.

V přírodě se nachází celá řada rostlin, které mohou pejskům pomoci s bojem i prevencí proti rakovině, špatnému dechu nebo třeba žaludečním obtížím. Látky, jež zpomalují proces stárnutí, se nazývají antioxidanty. Prokazatelně redukují tvorbu zubního kamene a podporují funkce všech klíčových vnějších i vnitřních obranných systémů.

Přírodní zdroje antioxidantů

Citrusy – mají vysoký obsah vitaminu C, dále obsahují bioflavonoidy, pektin, vonné silice, provitamin A, vitamin B, vápník, fosfor, hořčík, železo, zinek atd., zkrátka hotová studnice zdraví.

 

Hřebíček – jeho rostlinná silice tlumí bolesti zubů a působí antibakteriálně na afty. Také pomáhá proti plynatosti, nadýmání, křečím a zvracení. Potlačuje kožní záněty a má repelentní účinky.

 

Kurkuma – říká se jí indický šafrán a přidává se do kari koření. Doporučuje se při dyspepsiích (trávicí potíže), průjmech, nadýmání, ztrátě chuti, hepatitidách, jaterních a žlučníkových potížích a při prevenci proti střevním parazitům. Je možné ji také použít jako podpůrný prostředek k léčbě onemocnění respiračního traktu, zhoubného bujení a zánětů ledvin. Pomáhá při čištění krve a dezinfekci ran.

 

Rozmarýn – nejenže je známý svými antioxidačními účinky, ale kromě vitaminu B6 také obsahuje velké množství železa a vápníku a je pro psy jako stvořený.

 

 

Přírodní zdroje antioxidantů využívají i výrobci krmiva. Například firma Pet 360 pro svou novou značku Benessere nechala vyvinout těmi nejlepšími odborníky na Katedře veterinárního lékařství v Boloni speciální formuli Synox 3D – jako přirozenou ochrana proti stárnutí buněk.

Jedná se o exkluzivní směs bylin, která má velkou antioxidační kapacitu. Zvyšuje účinnost omega-3 mastných kyselin, poskytuje ochranu DNA buněk, vyživuje kosti a chrupavky (obsah glukosaminu a chondroitinu), zlepšuje oběhový systém (obsah rybího oleje) a napomáhá udržovat lesklou srst a zdravou kůží. Eliminuje stárnutí buněk tím, že značně sníží produkci potenciálně toxických látek, jež ke stárnutí buněk přispívají.

ZDE NAJDETE – http://velkoobchodchovatelskychpotreb.cz/vyhradni-dovoz/pet360/pet-360-pes/

ZDE ZAKOUPÍTE – http://rozchov.cz/index.php?route=product/category&path=163_258_272

V této kategorii nejsou žádné produkty.
Používá se opensource systém OpenCart
ROZCHOV s.r.o. © 2019