Vítejte v ROZCHOV s.r.o.

Značky

Avicentra

Benessere

Brit

Brit Care

Brit Premium

Calibra

Dog Performance

Chejn

Fitmin

Hračkomls

Kis Kis

Lets Bite

Magnum

Mira mar

Mediterranean natural   

Mlsoun

Ostatní

Perrito

Plaisir

Profine

Pronature

Renske

Simpaty

Wallitzer

Wanpy

Woolf

 

Vítejte v ROZCHOV s.r.o.

VYBRALI JSME PRO VÁS

Delicias Puppy SEMI-MOIST-Soft 800g-poloměkké krmivo

Delicias Puppy SEMI-MOIST-Soft 800g-poloměkké krmivo
Delicias Puppy SEMI-MOIST-Soft 800g-poloměkké krmivo
Kód: 68370
Cena: 93,00Kč
Bez daně: 80,87Kč

8 kusů a více za 83,70Kč
Množství:        

AKREDITOVANÝ VÝHRADNÍ DOVOZCE PRO ČR Delicias- polovlhké krmivo štěně 800g 

AKCE  8ks SLEVA 10%

Krmivo pro štěňata je speciálně vyvinuto pro podporu jejich růstu do věku 1 roku. Obsahuje 60% čerstvého masa - 50% čerstvého masa (kuřecí maso, šunka, vepřová játra, jehněčí a hovězí maso), 13% mléka a 10% lososa a tuňáka. Obsahuje glukosamin sulfát, který podporuje správný rozvoj vazů a chrupavčitých tkání. 

Díky inovativní technologii výroby se polovlhké krmivo stává novým trendem ve výživě psů. Složky jsou zpracovávány při nízké teplotě, aby byly zachovávány nutriční hodnoty. Je obohaceno o glukosamin, který posiluje vazy chrupavčité tkáně. Jeho předností je vysoká vlhkost, což podporuje snadné trávení a vysokou chutnost. K zajištění stálé čerstvosti je baleno v ochranné atmosféře.

Přednosti: polovlhké krmivo je daleko šetrnější k trávícímu traktu. Nejen že se zvířatům dobře přijímá, ale snižuje i některá rizika, jako například torze žaludku u psů velkých plemen. Suché granule při pozření zvířetem a po je-jich zapití vodou bobtnají, což se v případě našeho krmiva nestane. Přidaný glukosamin je vhodný například u kyčelní displasie, po ošetření ortopedických problémů (zlomeniny, vykloubení, natržení vazů, apod). Pomáhá obnově tkáně, šlach a vazů, zabraňuje degenerativním onemocněním. Další velkou výhodou je naše inovativní balení krmiva. Z důvodu zachování všech jakostních znaků je baleno v 1,5Kg a 700g sáčcích, čímž je dostatečně chráněno před znehodnocením a zabrání se ztrátě kvality většího množství krmiva po jeho otevření. Granule jsou určeny pro všechna psí plemena.

Výrobní proces: Všechny bílkoviny, které získáváme z různých druhů mas (vepřová svalovina, kuřecí maso, játra nebo ryby) jsou zpracovávány ve vakuu při nízkých teplotách a to zajišťuje nízkou denaturaci bílkovin s minimální „Maillardovou reakcí". Z tohoto důvodu je krmivo lépe stravitelné a zdravější. Je velmi důležité, aby bílkoviny měly vysoké biologické hodnoty. Bílkoviny nízké hodnoty, které se běžně vyskytují v mase průmyslových výrobků, mají negativní dopad na ledvinové procesy. Alternativa není snížit hladinu proteinů, ale používat bílkoviny z vysokou biologickou hodnotou a zvýšit obsah bílkovin v krmivech. Používáme 75% extrakt z pšenice, to znamená, že se zbavíme většiny vláken, které by mohly kvasit v tlustém střevě. Psí zažívací metabolismus má své limity k obilí a jeho obsahu škrobu, z toho důvodu jsme snížili obsah obilovin a dále budeme snižovat pod průměr, než je v tomto odvětví obvyklé. V důsledku toho jsme získali měkký výrobek s 16% vlhkostí s vel-mi příjemnou vůní pro psy i jejich majitele.

JEHNĚČÍ MASO. Má vysokou biologickou hodnotu proteinů a obsahuje většinu z esenciálních aminokyselin. Je bohaté na železo  a vitamín B.

SERRANO ŠUNKA. Jedná se o vysoce kvalitní maso bohaté na vitamín B (B1, B3 a B6), mastné kyseliny a minerální látky, jako je železo, zinek fosfor a draslík. Jedná se o nízkotučné maso s nízkým obsahem cholesterolu.

KUŘE A KRŮTA. Kuřecí a krůtí maso obsahují vysoké procento proteinů s nízkým obsahem tuku. Je bohaté na vitamín B a na minerální látky jako fosfor a selen.

LOSOS A TUŇÁK. Rybí maso má vysoký obsah mastných kyselin "Omega 3", které pomáhají udržovat kardiovaskulárních systému a napomáhá snížovat hladinu cholesterolu v krvi. Je bohaté na vitamíny A, D a vitamin B a na minerální látky jako fosfor a draslík.

OREGÁNOVÝ OLEJ má jedinečné složení. Obsahuje zejména látku zvanou carvacrol, která funguje jako přirozený zabiják bakterií, virů, infekcí, mikrobů a parazitů. Pro své protiinfekční vlastnosti je vysoce efektivní antivirový, anti-houbový, antibakteriální a dezinfekční prostředek. Oregano má osmkrát více antioxidantů než jablka a třikrát více než borůvky? Antioxidanty pomáhají chránit před poškozením volnými radikály. Oreganový olej je nejsilnější rostlinný olej na světě!

Složení: čerstvé maso 50% (kuřecí maso, šunka, vepřová játra, jehněčí, hovězí), sušené mléko (min. 13%), losos a tuňák (min. 10%), obiloviny (rýže min. 6%), glycerin, glukóza. Analytické složky: hrubý protein: 26%, hrubé oleje a tuky 6,6%, hrubý popel: 10,7%, hrubá vláknina 1,14%, vlhkost: 17,8%, glukosamin 25 mg/kg, vápník 3,5gr/100g, fosfor 1,8gr 100g, sodík: 0,81g/100 g, hořčík: 0,14g/100g, zinek 63 mg/kg. Metabolizovatelná energie: 315 kcal/100g,

Doplňkové látky: glukosamin sulfát, kyselina propionová, sorban draselný. vitamin A 39996m.j. vitaminu D3 1120m.j. vitaminu E (alfa-tokoferol), 30m.j..

Antioxidanty: kyselina citronová, olej z oregána. 

Názory našich zákazníků

Fena dobrmana „Ramya“, stáří 8,5 roku

Pes maltézského pinče „Luk“ (zákazník v mé úpravně psů)

Chovná stanice Pasecké údolí

Chovatelka Irena Karásková, Zlín

Doba krmení 1měsíc.

Stáří fany je 8,5 roku. Při začátku krmeni byla nedlouho po štěňatech a po dal-ším hárání ,to znamená, že ještě nebyla pěkná v srsti. Po měsíčním krmeni by-la v srsti pěkná. Prvních 14dni jsem dávala 40dkg granuli. Fena začala přibí-rat, dávky jsem musela snížit na 30dkg na den, krmivo je velmi vydatné. Fena po krmeni výrazně nepila, příjem malého množství vody mě překvapil, je zvy-kla jist namáčené granule. Co se týká exkrementů, byly přiměřené, nebylo jich zásadně vice než při obvyklém krmeni super prémiovými značkami. Důkazem vysokého obsahu masa v krmivu byl jejich poměrně vyšší zápach. Podotýkám, že dobrman je náročné a citlivé plemeno na krmeni a tohle krmeni opravdu překvapilo.

Zhruba po dobu tří týdnů jsem zkoušela krmit 13let starého maltézského pinče, který už má málo zubů, s problémy žere běžné granule a navíc je velmi vybíravý. Tato forma krmiva mu velice vyhovovala, žral velmi dobře a po zkušební době byl v dobré kondici a zpravil se i v srsti. Ve své chovné stanici Pasecké údolí ho budu určitě používat.

 

Fena Minibulteriera „Bára“, stáří 10let

Fena Yorkshira „Tereza“, stáří 4roky

Chovatelka Jindřiška Pelčáková, Zlín

Doba krmení 1měsíc.

Psům krmivo velmi chutnalo. Exkrementů mnoho nebylo a byly pěkně pevné. Bára pila hodně, ale je to pes, který pije hodně obvykle. Nezhubla ani Bára ani Tereza , spíš naopak. Hlavně Tereza přibrala více, možná jsem jí toho dávala moc. Krmivo je velmi jedlé a je tendence ho dávat více. Zřejmě asi bohatě sta-čí dávka dle návodu. Momentálně jsem jí musela nasadit dietu. V srsti se Te-reza spravila, je nedlouho po štěňatech a byla taková nevzhledná. Teď má pěknou lesklou srst. S granulemi, jsem byla velmi spokojená, s jistotou bych je přirovnala k jinému super prémiovému krmivu. Připadají mi ale chutnější a šetrnější. Chovu psů se věnuji přes 30let a mohu je určitě doporučit

DENNÍ DÁVKA

ŠTĚNĚ (- 1 rok)

1 kg: 30 gramů

2 kg: 45 gramů

4 kg: 80 g

6 kg: 105 g

10 kg: 145 gramů

Další informace najdete na originálních webových stránkách: 

http://shop.compipet.com/es/home/8-delicias-semi-moist-dog-food.html#/65-presentacion_delicias-cachorros/66-formato_delicias-bolsa_800_gr

 

 

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:Používá se opensource systém OpenCart
ROZCHOV s.r.o. © 2019