Vítejte v ROZCHOV s.r.o.

Značky

Avicentra

Benessere

Brit

Brit Care

Brit Premium

Calibra

Dog Performance

Chejn

Fitmin

Hračkomls

Kis Kis

Lets Bite

Magnum

Mira mar

Mediterranean natural   

Mlsoun

Ostatní

Perrito

Plaisir

Profine

Pronature

Renske

Simpaty

Wallitzer

Wanpy

Woolf

 

Vítejte v ROZCHOV s.r.o.

VYBRALI JSME PRO VÁS

Forma dog adult mature(senior) med/maxi kyblík 5L

Forma dog adult mature(senior) med/maxi kyblík 5L
Forma dog adult mature(senior) med/maxi kyblík 5L
Kód: 77272K5
Cena: 311,00Kč
Bez daně: 270,43Kč
Množství:        

Forma dog adult mature(senior) med/maxi kyblík 5L

Kontrola váhy , proteinů, vlákniny, tuků.

Kuře jako první proteinový zdroj živočišného původu.

Rybí olej – zdroj mastných kyselin Omega 3, pro podporu oběhového systému, pro zdravou kůži a lesklou srst.

Fruktooligosacharidy  (FOS), řízky z čekanky s  probiotickým účinkem.

Bohaté na vitamíny E a C.

Přírodní byliny s antioxidačními účinky.

Glukosamin - proti bolesti a zánětu  při artróze kloubů, podporuje činnost chrupavky.

Proteiny Tuky Kuře Rýže
23% 11% 22% 15%

 

FORMA 360 je řada super prémiového krmiva se speciální formulí SYNOX 3D, splňující všechny fyziologické potřeby psa, dodávající zdraví a ochranu organismu s ohledem na jeho velikost a fyzickou kondici.

Produkty FORMA 360 jsou charakterizovány inovační FORMULÍ 360 se speciální směsí nutričních ingrediencí a botanických extraktů dávající vyjímečné výsledky :

•Podpora pro kosti a chrupavky (obsahuje glukosamin a chondroitin)

•Podpora oběhového systému  (díky obsahu rybího oleje).

•Podporuje lesklou srst a zdravou kůži (obsahuje rybí olej – jeho základní složkou jsou omega 3 mastné kyseliny)
 
•Probiotický účinek (součástí krmiva jsou fruktooligosacharidy, které slouží jako potrava laktobacilům a jiným mléčným bakteriím, čímž podporují jejich růst a udržují tak zdravou střevní mikroflóru).
 
•Antioxidační , detoxikační a protizánětlivé schopnosti (vzorec obsahuje vitamíny a přírodní extrakty s antioxidačními účinky)
 
.Kompletní vývoj tohoto krmiva je dílem vědeckého týmu Boloňské university, Katedry veterinárního lékařství, prováděný na základě posledních poznatků z oblasti výživy zvířat.
 
SYNOX3D - PŘIROZENÁ OCHRANA PROTI STÁRNUTÍ BUNĚK.

SYNOX 3D je směs vyvážených extraktů z rostlin GMO – Free (bez genetické modifikace organismu) ve své přirozené formě (rozmarýn, hroznové víno, kurkuma, citrusové plody, hřebíček)

SYNOX 3D je bohatý na antioxidanty rozpustné ve vodě i v tuku (kyselinu carnosinovou, proantocianidy, curcuminoidy, naringin a eugenol).

Originalita SYNOX 3D je výsledkem intenzivního výzkumu, především tříletého screeningu 134 extraktů rostlin.Významně snížuje produkci potenciálně toxických látek (MDA), které přispívají k buněčnému stárnutí.

SYNOX 3D je exkluzivní směs bylin, které mají velkou antioxidační kapacitu – mimořádnou schopnost pohlcovat neustále vznikající škodlivé volné radikály. Účinnost této směsi je oproti jiným běžným složkám krmiva (např. vitamínům) veliká. Unikátní synergická kombinace bylinných extraktů s hodnotou ORAC (Oxygen Radical Absorbance Capacity) je vyšší, než jsou celkové hodnoty jednotlivých složek. Potenciál této směsi je prokazatelně 3,5 krát účinnější, ve srovnání s vitamíny. 

SYNOX 3D stimuluje přirozenou ochranu proti volným radikálům ,podporuje endogenní produkci enzymů , podílejících se na neutralizaci volných radikálů.Volné radikály jsou nestabilní molekuly s jedním nebo více volných elektronů, které se vážou na jiné zdravé molekuly. Toto může často nezvratně poškodit zdravé molekuly. Buňky jsou vybavené mechanizmem, který je chrání před volnými radikály a to tak, že používají molekuly bohaté na elektrony. Tyto molekuly se nazývají antioxidanty jako např. vitaminy A, C a E a ostatní antioxidanty (jako je směs SYNOX3D). Tyto molekuly neutralizují volné radikály. Kromě antioxidační ochrany buněk, SYNOX3D podporuje endogenní (vnitřní) produkci a obnovu antioxidantů, které vytváří samotné tělo. SYNOX3D tedy podporuje zdravé buněčné bujení a životnost tím, že poskytuje ochranu DNA buněk.

SYNOX 3D napomáhá v boji proti buněčnému stresu, který může zapříčinit častý výskyt degenerativních stavů spojených se špatnou funkcí buněk. Buněčný stres pochází obzvláště z volných radikálů.

SYNOX 3D  zlepšuje účinnost mastných kyselin Omega 3 , které podporují řadu tělesných funkcí (kloubních, proti zánětlivých, kognitivních a chrání před poškozením volnými radikály při oběhu krve).

SYNOX 3D  napomáhá a eliminuje stárnutí buněk a značně sníží produkci potenciálně toxických látek, které ke stárnutí buněk přispívají.

 

SLOŽENÍ: Dehydratovaná živočišná bílkovina( kuřecí maso 22), rýže (15%), pšenice,kukuřičná mouka, kukuřičná mouka, rybí moučka, sušená řepná dužina, živočišný tuk, rybí tuk 1.2%,
fruktó-oligosacharidy (FOS) 1,0%, sušená dužnina z čekanky 1%, kukuřičný gluten,pivovarské kvasnice, fosforečnan vápenatý, chlorid draselný, chlorid sodný,yucca schidigera, glukosamin (400 mg / kg),, produkty získané ze zpracování bylin (květy, citrusy, rozmarýn, kurkuma) 0,03%, chondroitin sulfát (100mg/kg).

ANALYTICKÉ SLOŽKY: Hrubý protein 23%, hrubé olej a tuky 11%, hrubá vláknina 2,5%, hrubý popel 5,9%, vápník 1,1%, fosfor 0,8%,  draslík 0,62%. Metabolizovatelná energie 3.650 kcal/kg.

Nutriční přísady: Vitamín A 22.500 m.j./kg,  Vitamín D3 1.500 m.j./kg, Vitamín E  (All-rac-alfa-tokoferol acetát) 530g/kg, Vitamín B1 (thiamin mononitrát) 1,3 mg/kg,  Vitamín B2 (riboflavin) 6mg/kg, Vitamín B6 1,3 mg/kg, Vitamín B12 0,03 mg/kg, kyselina nikotinová 14mg/kg, kyselina panthothenová (vápník D –panthothenát) 13mg/kg, Vitamín C (askorbyl monofosfát sodný a vápenatý) 100mg/kg, biotin 0,28 mg/kg,  L-Karnitin 200mg/kg, taurin 1.000mg/kg, monohydrát síranu železnatého 335mg/kg (železo 110mg/kg), železitý chelát aminokyselin hydrát 138mg/kg (železo 32mg/kg), pentahydrát síranu měďnatého 47,2mg/kg (měď 12mg/kg),monohydrát síranu manganatého 20mg/kg (mangan 6,5mg/kg), manganový chelát aminokyselin hydrát 139mg/kg (mangan 32mg/kg), monohydrát síranu zinečnatého 430mg/kg (zinek 157mg/kg), chelát zinku hydrátů aminokyselin 69mg/kg (zinek 18mg/kg), bezvodý jodičnan vápenatý 6,2mg/kg (jod 4mg/kg), selenid sodný 0,74mg/kg (selen 0,34mg/kg).  Barviva, Antioxidanty povolené v EU.

                                                

Podpora kardiovaskulárního systému             Aktivní podpora pro klouby a kosti                 Podpora zdravých zubů

doporučená dávka          
váha zvířete 10-13Kg 15-18Kg 20-23Kg 25-28Kg  
denní dávka 140-160g 180-220g 240-280g 310-350g  

 

 

 

 

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:Používá se opensource systém OpenCart
ROZCHOV s.r.o. © 2020