Vítejte v ROZCHOV s.r.o.

Značky

Avicentra

Benessere

Brit

Brit Care

Brit Premium

Calibra

Dog Performance

Chejn

Fitmin

Hračkomls

Kis Kis

Lets Bite

Magnum

Mira mar

Mediterranean natural   

Mlsoun

Ostatní

Perrito

Plaisir

Profine

Pronature

Renske

Simpaty

Wallitzer

Wanpy

Woolf

 

Vítejte v ROZCHOV s.r.o.

VYBRALI JSME PRO VÁS

Benessere dog Forma adult kuře + rýže small kyblík 5L

Benessere dog Forma adult kuře + rýže small kyblík 5L
Kód: 77222K5
Cena: 220,00Kč
Bez daně: 191,30Kč
Množství:        

Benessere dog Forma adult kuře + rýže small kyblík 5L

Kuřecí maso  –  jediný živočišný zdroj proteinů.

Rybí olej – zdroj mastných kyselin Omega 3, pro podporu oběhového systému, pro zdravou kůži a lesklou srst.

Fruktooligosacharidy  (FOS), řízky z čekanky s  probiotickým účinkem.

Bohaté na vitamíny E a C.

Přírodní byliny s antioxidačními účinky.

Glukosamin - proti bolesti a zánětu  při artróze kloubů, podporuje činnost chrupavky.

Proteiny Tuky Jehně Rýže
27% 17% 20% 10%

 

FORMA 360 je řada super prémiového krmiva se speciální formulí  PRO VITAL a SYNOX 3D, splňující všechny fyziologické potřeby psa, dodávající zdraví a ochranu organismu s ohledem na jeho velikost a fyzickou kondici.

Produkty FORMA 360 jsou charakterizovány inovační FORMULÍ 360 se speciální směsí nutričních ingrediencí a botanických extraktů dávající vyjímečné výsledky :

•Podpora pro kosti a chrupavky (obsahuje glukosamin a chondroitin)

•Podpora oběhového systému  (díky obsahu rybího oleje).

•Podporuje lesklou srst a zdravou kůži (obsahuje rybí olej – jeho základní složkou jsou omega 3 mastné kyseliny)
 
•Probiotický účinek (součástí krmiva jsou fruktooligosacharidy, které slouží jako potrava laktobacilům a jiným mléčným bakteriím, čímž podporují jejich růst a udržují tak zdravou střevní mikroflóru).
 
•Antioxidační , detoxikační a protizánětlivé schopnosti (vzorec obsahuje vitamíny a přírodní extrakty s antioxidačními účinky).
 

Kompletní vývoj tohoto krmiva je dílem vědeckého týmu Boloňské university, Katedry veterinárního lékařství, prováděný na základě posledních poznatků z oblasti výživy zvířat..

 

SYNOX3D - PŘIROZENÁ OCHRANA PROTI STÁRNUTÍ BUNĚK.

SYNOX 3D je směs vyvážených extraktů z rostlin GMO – Free (bez genetické modifikace organismu) ve své přirozené formě (rozmarýn, hroznové víno, kurkuma, citrusové plody, hřebíček)

SYNOX 3D je bohatý na antioxidanty rozpustné ve vodě i v tuku (kyselinu carnosinovou, proantocianidy, curcuminoidy, naringin a eugenol).

Originalita SYNOX 3D je výsledkem intenzivního výzkumu, především tříletého screeningu 134 extraktů rostlin.Významně snížuje produkci potenciálně toxických látek (MDA), které přispívají k buněčnému stárnutí.

SYNOX 3D je exkluzivní směs bylin, které mají velkou antioxidační kapacitu – mimořádnou schopnost pohlcovat neustále vznikající škodlivé volné radikály. Účinnost této směsi je oproti jiným běžným složkám krmiva (např. vitamínům) veliká. Unikátní synergická kombinace bylinných extraktů s hodnotou ORAC (Oxygen Radical Absorbance Capacity) je vyšší, než jsou celkové hodnoty jednotlivých složek. Potenciál této směsi je prokazatelně 3,5 krát účinnější, ve srovnání s vitamíny. 

SYNOX 3D stimuluje přirozenou ochranu proti volným radikálům ,podporuje endogenní produkci enzymů , podílejících se na neutralizaci volných radikálů.Volné radikály jsou nestabilní molekuly s jedním nebo více volných elektronů, které se vážou na jiné zdravé molekuly. Toto může často nezvratně poškodit zdravé molekuly. Buňky jsou vybavené mechanizmem, který je chrání před volnými radikály a to tak, že používají molekuly bohaté na elektrony. Tyto molekuly se nazývají antioxidanty jako např. vitaminy A, C a E a ostatní antioxidanty (jako je směs SYNOX3D). Tyto molekuly neutralizují volné radikály. Kromě antioxidační ochrany buněk, SYNOX3D podporuje endogenní (vnitřní) produkci a obnovu antioxidantů, které vytváří samotné tělo. SYNOX3D tedy podporuje zdravé buněčné bujení a životnost tím, že poskytuje ochranu DNA buněk.

SYNOX 3D napomáhá v boji proti buněčnému stresu, který může zapříčinit častý výskyt degenerativních stavů spojených se špatnou funkcí buněk. Buněčný stres pochází obzvláště z volných radikálů.

SYNOX 3D  zlepšuje účinnost mastných kyselin Omega 3 , které podporují řadu tělesných funkcí (kloubních, proti zánětlivých, kognitivních a chrání před poškozením volnými radikály při oběhu krve).

SYNOX 3D  napomáhá a eliminuje stárnutí buněk a značně sníží produkci potenciálně toxických látek, které ke stárnutí buněk 

PŘEDSTAVUJI SE VÁM:

Jsem speciální granule PRO-VITAL , vyráběná inovativní patentovanou technologií. Jsem smíchána s krmivem produktové řady FORMA 360, čímž ho povyšuji nad běžná super prémiová krmiva a napomáhám k většímu rozvoji a udržení zdraví našich čtyřnohých přátel. Výrobní proces probíhá při nižších teplotách než při klasické výrobě granulí, čímž se neznehodnocují důležité živiny, ale naopak se zachovávají všechny důležité nutriční vlastnosti krmiva specifikované formulí PRO-VITAL.

SLOŽENÍ: dehydrované (kuřecí maso 20%), kukuřice,ječmen, rýže 10%, živočišný tuk, sušené řepné řízky, kvasnice, %, rybí olej 1 %, živočišný tuk, rybí moučka, sušené řepné řízky, sušené vaječné produkty, rybí olej 1%, 

ANALYTICKÉ SLOŽKY: hrubý protein 27 %, hrubé oleje a tuky 17 %, hrubá vláknina 2,8 %, hrubý popel 6,3 %, Vápník 1,1 %, Fosfor 0,9 %, Draslík 0,6 %. Energetická hodnota 3.720 kcal/kg.

DOPLŇKOVÉ LÁTKY: Nutriční hodnoty na kg :  Vitamín A 22.000 m.j./kg, Vitamín D3 1.850 m.j./kg, Vitamín E (All-rac-alfa-tokoferol acetát) 500 mg/kg, Vitamín B1 (thiamin mononitrátu) 1,4 mg/kg, Vitamín B2 (riboflavin) 6 mg/kg, Vitamín B6 1,4 mg/kg, Vitamín B12 0,03 mg/kg, kyselina nikotinová 15 mg/kg, kyselina listová 0,24 mg/kg, Kyselina panthothenová (vápník D –pantotenát) 13,5 mg/kg, Biotin 0.28 mg/kg, Vitamín C 300 mg, cholinchlorid 1.500 mg/kg, sulfát monohydrátu železa 365 mg (železo 110 mg), pentahydrát síranu měďnatého 48 mg/kg (měď 12 mg), síran manganatý monohydrát 22,5 mg (mangan 7 mg/kg), síran zinečnatý monohydrát 515 mg (zinek 180 mg), jodičnan vápenatý bezvodý 6,4 mg/kg / jód 4 mg/kg/, selenid sodný 0,75 mg (selen 0,34 mg). Barviva, antioxidanty povolené v EU.

 

doporučená davka          
váha zvířete 2Kg 4Kg 6Kg 8Kg 10Kg
denní dávka 50g 85g 115g 1500g 180g

 

 

Napsat recenzi

Vaše jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy nebudou převedeny!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku do pole níže:Používá se opensource systém OpenCart
ROZCHOV s.r.o. © 2019